העמותה למלחמה בתאונות דרכים, עמותת אור ירוק, הוקמה בשנת 1997 בכדי להיאבק בתאונות דרכים, במגוון אפיקי פעולה. המטרה המוצהרת של עמותת אור ירוק, היא לצמצם, עד כמה שניתן, את מספר תאונות הדרכים וכמות הנפגעים ולשפר את תרבות הנהיגה בארץ. למידע המלא לחץ כאן...
אור ירוק - למען בטיחות בדרכים
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים

עמותת אור ירוק - מלחמה בתאונות דרכים

Hebrew
תאריך: 31/12/2009 12:15

עמותת אור ירוק – בטיחות בדרכים

העמותה למלחמה נגד תאונות דרכים, עמותת אור ירוק, הוקמה בשנת 1997 בכדי להיאבק בתאונות דרכים, במגוון אפיקי פעולה. המטרה המוצהרת של עמותת אור ירוק, היא לצמצם, עד כמה שניתן, את מספר תאונות הדרכים וכמות הנפגעים ולשפר את תרבות הנהיגה בארץ.

עמותת אור ירוק, הוקמה על ידי אבי נאור, מולטימיליארדר, בין מייסדי אמדוקס, לאחר שבנו נהרג בתאונת דרכים. מלבד פעילותו במסגרת העמותה, אבי נאור משקיע סכומי כסף בלתי מבוטלים בפעילות למען בטיחות בדרכים.

פעילות עמותת אור ירוק

כאמור, אור ירוק הנה עמותה הפועלת בכמה וכמה אפיקים, בניהם מחקר בנושא בטיחות בדרכים, פעילויות וכנסים חינוכיים במטרה להגביר את המודעות לנושא, פעילות לעידוד התנדבות ביחידות התנועה של המשטרה, תמיכה בפרוייקטים לאומיים בתחום בטיחות בדרכים ופעילות במישור הפוליטי – קידום חקיקה בכנסת.

בין הפרוייקטים הידועים של העמותה, ניתן לציין את תוכנית "אור ירוק לחיים", שמטרתה לחנך תלמידים ונהגים חדשים לנהיגה בטוחה, בדגש על שלבי הנהיגה הראשונים וליווי ההורים. זאת, במטרה למנוע תאונות דרכים שנובעות מחוסר ניסיונו של הנהג. במקביל, מעודדת התוכנית את ההורים, לשמש דוגמא.

בנוסף, מידי שנה, עורכת העמותה כנס בינלאומי המוקדש למאבק בתאונות הדרכים. בכנס משתתפים שר התחבורה, פעילים בתחום בטיחות בדרכים ומומחים בתחום. לקראת הכנס מפיצה עמותת אור ירוק גיליון של בטאון העמותה, בו תיאור פעילותה בשנה שחלפה ותוכניותיה לשנה הבאה.

ליחצו כאן להוספת תגובה
1. ברור על פעילות
שלום, בתוקף תפקידי כרכזת זה"ב בבי"ס יסודי גולן שבחיספין, רמת הגולן ברצוני לברר אם יש לכם מה לתרום בנושא החשוב זה"ב בבתי ספר. אשמח אם תצרו עימי קשר בהקדם. בתודה מראש, ורדה.
סגור
הוסף תגובה

ורדה 21/07/2010 12:01
סגורסגור