אנשים באדום, הנה עמותה שהוקמה בשנת 1997 על ידי הציבור, במטרה להעלות את הבטיחות בדרכים ולצמצם את מספר תאונות הדרכים בכבישי הארץ. כל אחד יכול להשפיע, כל אחד יכול לשנות וכל אחת יכול לתרום להפיכת כבישי הארץ לבטוחים יותר. לחץ כאן לקרוא עוד...
אנשים באדום - עמותה למלחמה בתאונות הדרכים
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים

אנשים באדום - עמותה למלחמה בתאונות הדרכים

Hebrew
תאריך: 31/12/2009 12:15

אנשים באדום – עמותה למלחמה בתאונות דרכים

אנשים באדום, הנה עמותה שהוקמה בשנת 1997 על ידי הציבור, במטרה להביא לשיפור בטיחות בדרכים ולצמצם את מספר תאונות הדרכים בכבישי הארץ. כמסגרת תומכת למשפחות ששכלו את יקיריהן בתאונות דרכים, מאפשרת להן העמותה להפנות את כאבן לאפיקים יעילים ולפעול לצמצום הקטל בדרכים.

העמותה פועלת בשיתוף פעולה עם ארגונים וגופים נוספים, הן בארץ והן בעולם. מטרתה היא להשפיע ולהשמיע את קולה באזני המנהיגות בישראל, ראשי הרשויות השונות והמועצות האזוריות, משטרת ישראל ומשרד המשפטים, משרד התשתיות, משרד התחבורה וכל משתמשי הכבישים בארץ.

חברי העמותה מרצים במוסדות החינוך השונים וביחידות צה"ל, משתתפים בוועדות הכנסת במטרה להביא לשינוי חקיקה, מפעילים תוכניות שונות לקידום בטיחות בדרכים בארגונים כלכליים ובקהילה בכלל ומפגינים – בעיקר בנושאי ענישה הולמת לעברייני תנועה.

איך אתם יכולים להפוך את הכבישים לבטוחים יותר?

עמותת אנשים באדום פונה לכולכם, לכל אחת ואחד מכם, גם אתם יכולים לתרום ולהפוך את כבישי הארץ לבטוחים יותר להולכי רגל ולנוסעים. בשילוב כוחות, הסברה, חינוך להרגלי נהיגה בטיחותיים והתנהגות בטוחה של הולכי רגל בכבישים, ניתן לצמצם את האובדן והשכול שנגרם למאות משפחות מידי שנה, כתוצאה מהקטל בכבישים.

ניתן להצטרף לפעילות העמותה ולסייע בתחומים הבאים:

  • איתור מפגעים בכבישים, צמתים מסוכנים, דיווח לרשויות ומחאה במקרים בהם הבעיה אינה מטופלת.

  • שיתוף פעולה עם רשויות מקומיות, גופים ממלכתיים האמונים על בטיחות בדרכים ומחלקות החינוך וההסברה.

  • השגחה בשערי מוסדות לימוד לילדים, בשעות הבוקר כאשר הורים מורידים ילדים מרכבם ולא אחת עושים זאת בצורה המסכנת את חייהם.

  • הפגנה בשערי בתי המשפט, נגד עסקאות טיעון וענישה בלתי הולמת לעברייני תנועה.

  • הרצאות ותוכניות הסברה בבתי ספר, מתנ"סים, בסיסי צה"ל, תנועות נוער שונות ועוד.

  • התנדבות במשטרת התנועה והשתתפות בסיורים מידי שבוע

המאבק אינו קל והמלאכה מרובה, כל אחד יכול לסייע ולשנות. בכדי להצטרף אל העמותה ולחבור לאחת מזרועות הפעילות שלה, לחצו כאן: הצטרפות לאנשים באדום.

ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור