נהוג מאוד בעת גיוס תרומות, או מתנדבים לעמותות לחלק פרחים, סיכות, צמידים, או מתנות סמליות אחרות. זה נשמע אולי חסר משמעות, אך כל מי שאי פעם תרם משהו, או עסק בגיוס תרומות יאמר לכם כי למתנות האלו משמעות סנטימנטאלית. למאמר המלא לחץ כאן...
פרחים, סיכות ומתנות סמליות לתורמים ומתנדבים בעמותות
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים

זרי פרחים כתודה והוקרה לתורמים ומתנדבים

Hebrew
תאריך: 19/03/2013 16:00   

פרחים ומתנות סמליות בעבור תרומה לעמותות

נהוג מאוד בעת גיוס תרומות, או מתנדבים לעמותות לחלק פרחים, סיכות, צמידים, או מתנות סמליות אחרות. זה נשמע אולי חסר משמעות, אך כל מי שאי פעם תרם משהו, או עסק בגיוס תרומות יאמר לכם כי למתנות האלו משמעות סנטימנטאלית.

בעידן האינטרנט, עמותות רבות עושות לעצמן יחסי ציבור, מפרסמות אודות פעילותן ומאפשרות תרומה דרך אתרי האינטרנט שלהם ללא מגע ישיר בין התורם לבין מפעילי העמותה. מצב זה עלול לפגוע בזיקה האישית שחשים תורמים.

מה אפשר לעשות?

אחד הפתרונות שיעורר אצל התורמים תחושה מאוד טובה ורצון לתרום עוד, הוא משלוח זר פרחים לכל תורם מעל סכום מסוים. למעשה, אין הרבה מחוות נעימות יותר שניתן להביע באמצעותן הערכה ותודה. בשונה ממתנות רבות, זר תודה ישמח כל אדם.

פרחים ברשת

הידעתם שניתן לשלוח את הפרחים בעיצובים שונים דרך האינטרנט? יש מספר דרכים שונים למשלוחים ולהזמנתם, יש להיות מודעים לסיכוני אבטחה ויש להיות מודעים לדרכי השמירה על המידע האישי שלכם.

כמו כן לא רק שתוכלו למצוא את עצמכם עם סידור פרח מאכזב כאשר תפלו על החנות הלא נכונה, הרבה אתרי פרחים מציגים את עצמם כחנויות מקומיות הקרובות למקום מגוריכם בעוד שאינן כאלה והם עובדות דרך מרכזי מידע ותקשורת הרחוקים מכתובת היעד למשלוח. בתנאי הובלה לא אופטימאליים הנמען יקבל לידיו זר חצי נבול.

למידע על הקמת דוכני התרמה, עיצוב שלטים ולוגו לעמותות, לחץ כאן: עיצוב לוגו
 

תגיות בעמוד:   ארגוני סיוע    תרומות    התנדבות    יחסי ציבור    פרחים    מתנדבים   
ארגוני סיוע לבעלי חיים
בעלי חיים SOS
ארגון S.O.S למען זכויות בעלי חיים בישראל
עמותת שב"י למען שחרור בעלי חיים
עמותת שב"י פועלת למען שחרור מוחלט של בעלי חיים
צער בעלי חיים
אגודת צער בעלי חיים בכל מקום בישראל!
תנו לחיות לחיות
פעילות למען חיות נטושות ועזובות
עמותת אנונימוס
זכויות בעלי חיים זה אנונימוס!
ליחצו כאן להוספת תגובה
סגור



סגור