עמותות וארגוני סיוע - היכן בישראל ניתן לקבל טיפול פסיכולוגי במחיר הוגן ולא באמצעות קופת חולים?
טיפול פסיכולוגי במחירים הוגנים - מי מציע טיפולים זולים?
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים

טיפול פסיכולוגי לא יקר

Hebrew
תאריך: 29/03/2018 13:29   

מי אמר שטיפול פסיכולוגי מתבצע רק באופן פרטי או דרך קופות החולים? להלן מדריך לעזרה איכותית ולא יקרה, מטעם עמותות ומכונים שונים בכל רחבי הארץ.

המידע שריכזנו עבורכם מחולק לפי איזורים גאוגרפיים, והוא כולל את שם העמותה או המכון, סוגי הטיפולים המוצעים בהם, מי קהל היעד, מיהם המטפלים (שימו לב: לפעמים אלה מתמחים ולאו דווקא מומחים ותיקים), מהו משך הטיפול המוצע, והכי חשוב: כמה זה עולה לנו. כמו כן, מצויינים פרטי ההתקשרות לכל אחד מהגופים.

אתם מוזמנים להיעזר במידע המובא כאן לפניכם. תרגישו טוב!

טיפול פסיכולוגי ברחבי הארץ

עמותת נט"ל - טיפולים פרטניים, זוגיים וקבוצתיים במגוון גישות טיפוליות, המיועדים לסובלים מטראומה על רקע לאומי (מלחמה, פיגועי טרור) ולבני משפחותיהם. המטפלים הם פסיכולוגים קליניים, פסיכיאטרים ופסיכותרפיסטים. הטיפול אינו מוגבל בזמן. מחיר הטיפול משתנה לפי יכולת המטופל (החל מ-20 שקל לפגישה). טלפון: 1-800-363-363.

מרכז יעוץ לאישה – טיפול פסיכוטרפי בנשים, פרטניים, זוגיים, משפחתיים וקבוצתיים במגוון גישות, עם התמחות בנושאים רלוונטיים (דיכאון, חרדה, פגיעות מיניות, התמודדות עם מחלות, דימוי גוף, קריירה ועוד). המטפלות הן עובדות סוציאליות, פסיכולוגיות ופסיכיאטריות. הטיפול אינו מוגבל בזמן. המחיר הוא לפי יכולתה של הפונה, החל מ-200 שקל ועד 350. המרכזים נמצאים בירושלים וברמת גן, ויש מטפלות גם באיזור השרון, תל אביב, מודיעין ואשקלון. טלפונים: 03-6129592/3, 02-6785210.

ת.ל.מ – טיפולים פרטניים, זוגיים ומשפחתיים, במגוון צרכים בתחום בריאות הנפש ובקשת רחבה של גישות ושיטות טיפוליות. הטיפולים ניתנים על ידי מתמחים ואינם מוגבלים בזמן. המחירים נעים בין 80 ל-200 שקלים לפגישה. הטיפולים המוזלים ניתנים בסניפי קרית טבעון, הרצליה, צומת ראם, אשקלון ובאר שבע. פנייה באמצעות המייל: [email protected]. פרטי ההתקשרות לסניפים השונים נמצאים באתר: http://www.telem.org.il.

עמותת עמך – טיפולים פרטניים ומשפחתיים במגוון גישות, עבור ניצולי שואה ובני משפחותיהם, על ידי עובדים סוציאליים, פסיכולוגים, פסיכיאטרים, מטפלים באומנויות ובסניפי חיפה ותל אביב גם על ידי מתמחים. הטיפול אינו מוגבל בזמן. מחיר הטיפול מסובסד, והוא משתנה לפי יכולת המטופל (מחיר מקסימלי: 185 שקל). טלפון: 02-6250634 (סניף ירושלים). פרטי התקשרות לסניפים השונים נמצאים באתר: http://www.amcha.org/.

מכון נעמן התמודדות - טיפול פרטני, זוגי ומשפחתי במגוון גישות. מיועד לקהל הרחב. הטיפול ניתן על ידי פסיכולוגים, עובדים סוציאליים ופסיכותרפיסטים. לא מוגבל בזמן. המחיר: 160 שקלים לפגישת ייעוץ פרטני, 190 לזוגי ומשפחתי. טלפון: 03-6488832/565.

בקיבוץ גליל ים

מכון שינוי – טיפולים זוגיים ומשפחתיים (לעיתים גם טיפולים פרטניים), עבור הקהל הרחב. הטיפולים ניתנים על ידי תלמידים במכון, שהם בעלי תואר שני במקצועות טיפוליים ולומדים להסמכה. הטיפול מוגבל ל- 8-10 פגישות, החל מחודש נובמבר. המחיר נע בין 180 ל-250 שקל עבור פגישה. טלפון: 09-9551973

בתל אביב

מכון רמת אביב לפסיכותרפיה - טיפולים פרטניים, זוגיים, משפחתיים וקבוצתיים, לכל הגילאים, לכל הבעיות ומכל רחבי הארץ. הטיפול מתבצע על ידי פסיכולוגים קליניים מומחים ועל ידי מתמחים. הטיפול אינו מוגבל בזמן. מחיר: בין 200 ל-250 שקל לפגישה. טלפון: 03-6427272.

מכון גרין - טיפול פסיכותרפויטי לכל סוגי הבעיות וההפרעות. מיועד לקהל הרחב. הטיפול ניתן על ידי צוות בינתחומי (פסיכולוגים, עובדים סוציאליים ופסיכיאטרים). מחיר: בהתאם לנסיבות ולגורם המפנה לטיפול (בכל מקרה מדובר בתעריפים מוזלים). טלפון: 03-6480662/3.

מכון טריאסט שריג – טיפולים פרטניים, זוגיים, משפחתיים, קבוצתיים, מצבי משבר וייעוץ פסיכיאטרי, המיועדים לקהל הרחב. הטיפולים ניתנים על ידי סטודנטים לפסיכולוגיה קלינית, במהלך שנת הלימודים האקדמית (מאוקטובר עד סוף יולי). לעיתים יש אפשרות להמשיך גם לאחר מכן. העלות: 120 שקל לפגישה. טלפון: 03-6483102.

מכון ברקאי – טיפול זוגי ומשפחתי, מיועד לקהל הרחב. הטיפול ניתן על ידי מתמחים בפסיכולוגיה, עבודה סוציאלית וייעוץ חינוכי, בפיקוח מדריכים. הטיפול מוגבל ל- 10-17 פגישות. המחיר: בעצה אחת עם המטופל, בדרך כלל 100 שקל לפגישה. טלפון: 03-6842600.

ברמת גן

הקליניקה לייעוץ פסיכולוגי בבר אילן - מענה למגוון התמודדויות וקשיים נפשיים אצל מבוגרים, ילדים ונזקקי שיקום (חולים ונכים, פיזית ונפשית) בגישות דינאמיות וקוגניטיביות התנהגותיות. מיועד לקהל הרחב. הטיפול מתבצע על ידי סטודנטים לתואר שני ושלישי בפסיכולוגיה, בפיקוח סגל בכיר. משך הטיפול מוגבל לשנתיים. מחיר: 280 שקל לחודש עבור טיפול פרטני, 320 שקל לחודש עבור טיפול זוגי. טלפון: 03-5318541.

בירושלים

המרכז הישראלי לטיפול בפסיכוטראומה - הדרכות הורים וטיפולים נפשיים, המלווים בייעוץ פסיכיאטרי ובטיפול סיני, עבור נפגעי טראומה ואנשים הנמצאים במשבר, בכל הגילאים. הטיפול ניתן על ידי צוות של 20 מטפלים מקצועיים ובעלי ניסיון בתחומי טראומה ומשבר, דוברי שפות. טיפול במשבר מוגבל ל-12 פגישות, טיפול בטראומה הוא ארוך טווח. מחיר: בין 80 ל-240 שקל לפגישה. קיימות אפשרויות סבסוד שונות. טלפון: 02-6449666.

קיראו מידע ומאמרים נוספים באתר
עמותת ה.ל.ל - לדתיים החוזרים בשאלה - עמותת ה.ל.ל ליוצאים בשאלה עוזרת לאנשים בתהליכי עזיבת הדת להסתדר במציאות המורכבת של העולם החילוני.
טיפול משפחתי - מדברים עם ההורים - לעיתים כאשר הפרט נמצא במצוקה נפשית כדאי להסתכל על התמונה הכוללת ולקחת בחשבון את ההמסגרת המשפחתית בה הוא נמצא. ממש כאן נכנס הטיפול המשפחתי למערכת השיקולים ככלי עזר אפקטיבי.
עמותת סהר - סיוע והקשבה ברשת - עמותת סה"ר מפעילה פרוייקט ייחודי של תמיכה נפשית באמצעות צ'אטים ופורומים באינטרנט. קראו עוד על מיזם יפה וחשוב זה.
ליחצו כאן להוספת תגובה
1. התרשמות
הי, לפני כשנתיים הייתי במשבר שלאחר לידה, הארכתי את חופשת הלידה ועברתי את הזמן המקובל, אך הרגשתי אני פשוט לא יכולה לעשות את הצעד ולחזור לחיי השגרה. בעלי שהפך למפרנס היחיד לאותה התקופה ניסה לעזור לי בכל דרך. בזכותו פנינו למכון ת.ל.מ (במקור בגלל המחירים הנוחים) וזכינו ליחס מעולה! טיפול מעולה ממש קרוב לבית. תוך 3 חודשים הייתי אדם חדש וחזרתי למקום עבודתי. אני ממליצה על פניה לפסיכולוג מקצועי (ובטח מישהו מ ת.ל.מ. בפרט) כדי שתוכלו ברגעי משבר להציח להרים את עצמכם כמו שאני עשיתי. תיהיו בריאים. ניצה.
סגור
הוסף תגובה

ניצה 01/07/2013 18:52
2. אחד היקרים בתל אביב
אני מבינה את הנואשות, אבל זה קצת חצוף מצד מכון שהמחירים בו הם מהיקרים בתל אביב לפרסם את עצמו בתגובות לכתבה המציינת מקומות בהם אפשר לקבל טיפול במחירים שפויים יותר.
סגור
הוסף תגובה

מטופלת 22/08/2012 13:08
3. קליניקה רב תחומית לפסיכולוגיה ופסיכותרפיה
קרת היא קליניקה רב-תחומית שמתמחה בבניית מסלול טיפולי משולב, כאשר הטיפול הדינמי (באוריינטציה פסיכואנליטית) משתלב בטכניקות טיפוליות וכלים מובנים ממוקדי מטרה: ביופידבק, אימון אישי, דמיון מודרך ו-NLP , עבודה קבוצתית, אבחון (LPAD) והעשרה על פי שיטת פוירשטיין. אנו מתמחים באבחון ובמתן מענה טיפולי אינדיווידואלי למבוגרים צעירים, נוער וילדים עם בעיות קשב וריכוז (ADHD). קיימת אפשרות לבניית תוכנית ייחודית המותאמת לצורכי הארגון או החברה, המקבלים את שירותינו במסגרת הסכם. הנכם מוזמנים לעיין באתר שלנו ולהתרשם מפעילויות נוספות המתקיימות בקרת: www.keretclinic.org אנו נמצאים במרכז תל אביב ברח' מונטיפיורי 44 לפרטים נוספים ולקביעת פגישה: 054-9719139 או 03-5606099 [email protected]
סגור
הוסף תגובה

קרת 04/10/2010 15:55
סגורסגור