x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים

פורום יעוץ סיוע ועזרה לאזרח

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום

עזרה למציאת ילדים חטופים בחו"ל

תאריך ושעה: 06/06/2022 14:26
האבא של הילדים חטף אותם מביתם במקסיקו ונעלם .
הוגשה תלונה במשטרת ישראל מייד לאחר המקרה כשחזרתי לארץ . האבא הותיר אותי, האמא, בלי כסף ובלי הילדים ומשפחתי עזרה לי להגיע לארץ ולכן נותרתי כעת בלי הילדים שלי ואני לא יכולה לחיות בלעדיהם , הם הכל בשבילי , האבא מסרב להתקשר ולהודיע מה שלומם וייתכן שהם בסכנה ואינני יודעת את כתובתם כי הוא מחביא אותם מהרשויות ואפילו לא טורח לידע את האמא מה מצבם . אני מודאגת אין יום ואין לילה ואינני יודעת למי לפנות בעניין זה.האם אפשר לקבל עזרה יד מכוונת לאן לפנות כדי למצוא אותם ולהחזיר אותם לארץ ישראל .פה יש להם משפחה גדולה שמחכה להם ותדאג להם .
מה גם שהאבא מעולם לא טרח לעשות עבודת בית לא כלים לא נקיון לא בישול ולכן הילדים בטח אבודים אחרי שהעלים אותם בעורמה והם זקוקים לאמא שלהם לצידם. הם קטנים מתחת לגיל 10 אנא עזרו לי בשמם כדי שלא יגרם להם נזק בבריאותם עקב הכישלון שלו והחוסר אכפתיות שלו . ממש הם צריכים חילוץ והצלה . ואני צריכה שיתמכו בי כי הזכות שלי היא לשמור עליהם לעולמים ושהם יהיו תחת חסותי עיניי הדואגות והשומרות וליבי החם והאוהב והמטפח . אני גידלתי אותם בטוב והאבא מסרב ליצור קשר ואני מודאגת לילדים ,מבקשת עוד עין מפקחת לראות שהם בסדר ולא בסכנה . הפעם האחרונה שנראו היתה ב IXTAPA במקסיקו . הטלםון שלי 050-7186650 מבקשת חילוץ דחוף והשבתם לארץ ישראל ממקסיקו . תודה רבה מראש
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום