עמותת ילדים של החיים הוקמה למען רווחתם של ילדים משכבות מצוקה, הסובלים ממוגבלויות פיזיות שונות. באתר העמותה מוגשים סיפוריהם האישיים של כל הילדים הזקוקים לעזרתכם ותרומתכם. למידע לחץ כאן...
תרומה לילדים - עמותת ילדים של החיים
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים

תרומה לילדים של החיים

Hebrew
תאריך: 31/12/2009 12:15

תרומה לילדים – כל אחד יכול לעזור

עמותת ילדים של החיים הוקמה למען רווחתם של ילדים משכבות מצוקה, הסובלים ממוגבלויות פיזיות שונות. העמותה פועלת במודל חדשני שמתרכז באתר האינטרנט: www.charity.org.il. באתר מוגשים סיפוריהם האישיים של כל הילדים הזקוקים לעזרתכם ותרומתכם. בשונה ממודלים של עמותות רבות, אשר מטרתן תרומה לילדים, לראשונה תוכלו להכיר את הסיפור מאחורי הילד הספציפי, לו תבחרו לתרום ולשפר את חייו.

הילדים, על מגוון סיפוריהם, מאומצים על ידי עמותת ילדים של החיים תוך שיתוף פעולה עם מרכזי רווחה, בתי חולים וגופים מקצועיים שונים הבאים במגע עם הילד. אופן זה של אימוץ מבטיח את אמינותם של כל הפרטים ומאפשר לעמותה לפעול ולגייס תרומות לילדים, בהתאם להנחיותיהם של הגורמים האמונים על הטיפול בכל ילד.

תרומה לילדים – תומכי עמותת ילדים של החיים

בעמותה תומכים אנשים פרטיים וגופים מסחריים שונים, המקדישים משאבים ניכרים של זמן, כסף וכישרון, במטרה לשפר את חייהם של הילדים ולעיתים אף להציל את חייהם. פעילות העמותה מתבצעת על ידי מתנדבים שנושא תרומה לילדים קרוב לליבם, בהם אנשי תוכנה, תוכן, שיווק, עורכי דין המעניקים סיוע משפטי, רואי חשבון ועוד.

ניתן לפנות ולסייע לעמותה בקידום מטרותיה, במגוון דרכים:

תרומה לילדים – בקרו באתר העמותה וקחו חלק בשיפור חייהם של הילדים. באתר סיפורים אישיים של ילדים הזקוקים לתמיכתכם ועזרתכם, תוכלו לתרום להם באמצעות מערכת חיוב מאובטחת. תורמים שאינם מעוניינים לתרום דרך האתר, יכולים ליצור קשר טלפוני ואף להתקשר, באמצעות העמותה, ישירות עם המשפחות.

מתנדבים – רוב פעילות העמותה מתבצעת באמצעות אתר האינטרנט, בו מרוכז כל המידע ובאמצעותו מתבצעות תרומות לילדים. יחד עם זאת, העמותה נעזרת במתנדבים מתחומים שונים במטרה להגדיל את מודעות הציבור לפעילותה ולאפשר חשיפה לסיפוריהם של הילדים. חושבים שגם אתם תוכלו לתרום מזמנכם וכישרונכם? אל תהססו לפנות.

תרומה לילדים - כל המציל נפש אחת, מציל עולם ומלואו

מקימי העמותה מאמינים כי תרומה לילדים, כפי שהיא מתבצעת באמצעות עמותות וארגונים שונים הפועלים בארץ, אינה מאפשרת לתורמים להכיר מקרוב את המטרה לשמה מגויסים הכספים. אתר האינטרנט של העמותה מאפשר לראשונה בישראל, להעניק תרומה לילדים, כאשר התרומה היא תרומה אישית לכל ילד שסיפורו מופיע באתר. פעילות זו, למעשה, נועדה להעצים את הזיקה האישית ביניכם - התורמים, לבין הילדים שזקוקים לעזרתכם.

קיראו מידע ומאמרים נוספים באתר
הצל ליבו של ילד - ניתוחי לב מצילי חיים לילדים - עמותה שבסיסה בישראל, ומטרתה להציל ילדים ברחבי העולם על ידי ניתוחי לב.
תוכנית השיניים של ליצמן - טיפולים חינם לילדים - רפורמת השיניים החדשה תאפשר לכל ילד עד גיל 8 לקבל טיפולי שיניים בחינם. מדובר ביוזמה ברוכה, אך הדרך אליה הייתה ארוכה ופתלתלה...
חום ואהבה לתינוקות נטושים - עמותת חיבוק ראשון - עמותת חיבוק ראשון מתפעלת בהתנדבות מערך של פעילים הדואגים לתינוקות בני יומם שננטשו בבתי חולים. היכנסו לקריאה.
ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור