x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים

פורום יעוץ סיוע ועזרה לאזרח

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום

אני במצב הכי מסובך שיכול להיות לאדם ב...

תאריך ושעה: 12/12/2019 01:31
שלום אני בן 35 רווק נמצא בחול בצער ובכאב עמוק ודיכאונות כבדים לא ישן בלילות ימים שלמים עזבתי את הארץ ואני נמצא בצער אני בחובות גדולים בארץ ויש עליי איומים כבדים עזבתי את הבית המשפחה לא עוזרת לי ישנתי ברכב כמה חודשים ניסיתי להתאבד פעמיים מאיימים עליי אני נמצא באנגליה בלונדון ורוצה לחזור לארץ ומפחד מאוד אני נמצא לבד בחול אצל יהודי כאן ורוצה מאוד לחזור לארץ כי אני מאוד מתגעגע למדינה שלנו אנשים מאיימים עליי בארץ אפילו החוק רוצה לשים עליי יד כי עזבתי את הארץ בגלל החובות והקשיים הכלכליים ויש עליי הוצאה לפועל אני לא יכול לעבוד לא בחול ולא בארץ כרגע בגלל שיעקלו לי משכורות אני לא בקשר עם המשפחה בארץ ניסיתי להתאבד פעמיים על ידי בליעת כדורים אושפזתי בבית חולים איכילוב והילל יפה לילה אחרי לילה הצילו לי את הכבד ישנתי ברכב אכלתי מהרחוב חודש שלם לפני שקנו לי כרטיס טיסה לחול מהפחדים אני מבקש איזה אחוז אחד של תקווה לצאת מהמצב הקשה הזה אם הייתי יכול לקבל הלוואה להחזיר דרך משכורת את הכסף אם יש סיכוי כזה בעולם אם אפשר לשמוע אותי אני מאוד רוצה לחזור לארץ אני חושש כי בלונדון אני לא יכול להחזיק הרבה זמן מעמד תודה על הזכות לפנות סליחה ומחילה על הטרחה אני מקווה שמישהו יוכל לעזור לי איכשהו להנצל מכל ההרגשה הנוראית הזאת של להיות נרדף מאויים ובבעיה שאין לה פיתרון
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום