x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים

פורום יעוץ סיוע ועזרה לאזרח

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום

תעזרו לי אין לי איפה לחיות

תאריך ושעה: 01/10/2020 07:12
היי, צר לי אך אינני יודעת מה לעשות לכן אני פונה אלייך. לפני יומיים פינו אותי מהדירה שלי עקב סיום חוזה והפרת הזכות שלי לחדש אותו.
עשיתי וניסיתי הכל אך לרוע המזל אני ישנה כבר יומיים במסדרון בבניין ביחד עם כל הדברים שלי.
נכון לעכשיו אין לי דרך להתקיים ולהסתדר מכיוון ואני גם לומדת וחיה מקצבת ביטוח לאומי. משפחה לא בתמונה ומקום לעבודה (שלנו) זה בית, ככה שאני אבודה
בבקשה פעם ראשונה בחיי שאני פונה ככה לעזרה אני רגילה להיות בצד השני אבל לצערי הרב גם אני הגעתי למצב ולמעמד כזה שאני זקוקה לכל שקל במידה ואת או אתה יכולים או מעוניינים לעזור לי ולתרום כפי יכולתכם כל סכום יעזור ויתקבל בברכה והוקרה והערכה. גם אם אין באפשרותכם אני מעריכה את הכוונה הטובה והרצון לעזור ויש גם אפשרות שכל אחד יעשה פוסט באחת מהרשתות החברתיות שלו ויסביר בעילום שם כמובן שיש אדם ללא קורת גג שזקוק לבית אני מאמינה ומקווה שהטוב מתקרב כי יותר רע מהמצב הנוכחי אינני חושבת שיכול להיות
תודה מראש ומכל הלב לכל מי שמתאמץ ןברצונו לעזור אני מעריכה ואוהבת אתכם כרגע אתם מצילים אותי ואת החיים שלי זה לא מובן מאליו כלל !!!!! שנדע רק ימים טובים ובשורות טובות אמן אמן ואמן
אלו פרטי החשבון שלי
בנק הדואר סניף 001
חשבון 26745822
על שם - קורל
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום